Szczecin

Śródmieście, ul. Monte Cassino

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 PLN
Powierzchnia
26,06 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2016
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Numer oferty
417040

Opis nieruchomości

Do wynajęcia kawalerka powstała w wyniku adaptacji poddasza w 2016r. Składa się z dużego, dobrze doświetlonego oknami połaciowymi salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC. Mieszkanie umeblowane - widoczne na zdjęciach. W łazience kabina prysznicowa oraz pralka. W aneksie kuchennym (doświetlonym dodatkowo oknem dachowym) płyta elektryczna, okap, ekspres przelewowy, mikrofalówka, lodówka pod blatem, szafki. Do czynszu najmu i czynszu administracyjnego należy doliczyć rachunki za gaz i prąd. Możliwość korzystania z internetu (światłowód). Wynajem na minimum rok. Kaucja 2.500zł.
Polecam!

Parametry dodatkowe

  • Internet: Tak
  • Telewizja kablowa: Tak

Mapa

Kontakt

Gawra Nieruchomości

Telefon:
+4891 4691385
E-mail:
biuro@gawranieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gawra Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gawra Nieruchomości z siedzibą przy E. Sczanieckiej 6A, 71-630 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gawranieruchomosci.pl… czytaj więcej