Stargard

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
30 000 000 PLN
Cena za m2
3 211,99 PLN
Powierzchnia działki
9 340 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Numer oferty
307825

Opis nieruchomości

Nieruchomość w ścisłym centrum Stargardu, przy głównej ulicy, w pobliżu dworca kolejowego i centrów handlowych. Bardzo duże natężenie ruchu pieszego i samochodowego. Dopuszcza się lokalizację usług handlowych, gastronomicznych, kulturalnych, bankowych, jako uzupełnienie dopuszcza się lokalizację obiektów kultury, oświaty , służby zdrowia, mieszkań na wyższych kondygnacjach, garaży i miejsc parkingowych, stacji paliw jako towarzyszących garażom. Powierzchnia zabudowy do 70%, tereny zielone 20%, do 5 kondygnacji dla zabudowy zwartej i 2 kondygnacje na jej obrzeżu. Dla obiektów handlowych dopuszcza się wielkość powierzchni sprzedaży do 2000 m2. Podana kwota jest ceną netto. Cena do indywidualnego ustalenia.
Działka częściowo zabudowana- dzierżawa restauracja

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Typ ulicy/drogi: Główna

Mapa

Kontakt

Gawra Nieruchomości

Telefon:
+4891 4691385
E-mail:
biuro@gawranieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gawra Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gawra Nieruchomości z siedzibą przy E. Sczanieckiej 6A, 71-630 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gawranieruchomosci.pl… czytaj więcej