Lędzin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
261 800 PLN
Cena za m2
200 PLN
Powierzchnia działki
1 309 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Szambo - ekologiczne
Dostępne od
2021-12-16
Numer oferty
GAN21622

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działki budowlane w malowniczej małej miejscowości Lędzin,położonej 3,6 km od miejscowości nadmorskiej Niechorze,oraz 5km. od Rewala.Do kompleksu działek dojeżdża się drogą asfaltową główną,droga wewnętrzna między działkami jest wytyczona,obecnie (polna).
działki sprzedawane są obecnie w cenie 1m 2/ 150zł razy powierzchnia działki. Woda i energia elektryczna dostępna jest od głównej drogi,dopuszczalne jest szambo ekologiczne.Działki zakreślone są już sprzedane i nieaktualne. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i malowniczą lokalizacją działek.Dojazd do Rewala i Niechorza samochodem to niecałe 5min,rowerem 11min.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Brak
  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Widok na: Pola

Kontakt

Krzysztof Kowejsza

Krzysztof Kowejsza

Telefon:
503147969
E-mail:
kkowejsza@gawranieruchomosci.pl
Numer licencji:
17793

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gawra Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gawra Nieruchomości z siedzibą przy E. Sczanieckiej 6A, 71-630 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gawranieruchomosci.pl… czytaj więcej