Szczecin

Gumieńce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 500 PLN
Cena za m2
69,15 PLN
Powierzchnia
94 m2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
3
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Handlowo/Usługowe, Biurowe, Medyczne, Inne
Kaucja
3
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2019
Numer oferty
GAN21832

Opis nieruchomości

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe typu open space. Na powierzchni ok. 94m2 znajduje się otwarta ok. 70m2 przestrzeń, 2 mniejsze pokoje o pow. 12 i 9m2 oraz łazienka i wc. Z uwagi na istniejące drzwi zewnętrzne jest możliwość podzielenia powierzchni na 3 niezależne pokoje i część socjalną. Wysokość obiektu 2,8m. Lokal jest bardzo dobrze doświetlnony dużymi, antywłamaniowymi oknami. Na podłodze położono panele, ściany malowane. W lokalu znajduje się światłowód, klimatyzacja. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Znajduje się on na 1 piętrze. Cały obiekt jest ogrodzony, monitorowany. Możliwość parkowania aut na terenie.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Internet: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 280

Kontakt

Agnieszka Kryńska

Agnieszka Kryńska

Telefon:
535 005 999
E-mail:
akrynska@gawranieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gawra Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gawra Nieruchomości z siedzibą przy E. Sczanieckiej 6A, 71-630 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gawranieruchomosci.pl… czytaj więcej