Szczecin

Świerczewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 PLN
Cena za m2
83,33 PLN
Powierzchnia
18 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Kaucja
2000
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2020
Numer oferty
GAN21705

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 18m2. Jest to jeden z 3 pokoi biurowych znajdujących się w lokalu. Do współnego korzystania pozostaje pomieszczenie socjalne oraz toaleta. Jest to nowy obiekt w wysokim standardzie, wyposażony w klimatyzację, światłowód. Bezproblemowe, bezstrefowe parkowanie aut przed obiektem. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Dodatkowy koszt to VAT oraz udział w mediach. Aktualnie kwota kształtowałaby się na poziomie ok. 150zł. Dostęp do obiektu 7/24.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Internet: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Agnieszka Kryńska

Agnieszka Kryńska

Telefon:
535 005 999
E-mail:
akrynska@gawranieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gawra Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gawra Nieruchomości z siedzibą przy E. Sczanieckiej 6A, 71-630 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gawranieruchomosci.pl… czytaj więcej