Szczecin

Zdroje

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 900 PLN
Cena za m2
36,11 PLN
Powierzchnia
108 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
5
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Rodzaj budynku
Niski blok
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2013
Numer oferty
GAN21783

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal o pow. ok. 108m2 usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego w centrum nowego, dużego osiedla mieszkaniowego. Znajduje się on bezpośrednio przy jednej z głównych ulic, doskonale widoczny z ulicy, z bezpośrednim wejściem oraz
parkingiem przed lokalem. Lokal z dużym potencjałem technicznym i użytkowym. Na pow. 108m2 aktualnie znajduje się ok 73m2 otwarta przestrzeń w kształcie prostokąta, holl z którego jest wejście do ok 10m2 magazynu, ok 9m2 części socjalnej i wc. Lokal ustawny łatwy do aranżacji.
Do lokalu prowadzi wejście: od strony chodnika i ulicy, poprzez szeroką przeszkloną witrynę wystawową i jednoskrzydłowe drzwi ( 90cm).
Ściany ocieplone, posadzki oraz strop izolowane przeciwwilgociowo oraz termicznie. Na podłodze posadzka betonowa, sufit obniżany z kasetonami.
W lokalu instalacja elektryczna, wod.-kan., instalacja do klimatyzacji i p.p. Ogrzewanie piecem gazowym, wentylacja mechaniczna, grawitacyjna. Zamontowano podliczniki na wodę,gaz i prąd. Wejście główne przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
Do dyspozycji parking publiczny poza strefą płatnego parkowania. Obiekt nadaję się na wszelką działalność nieuciążliwą: sklep, biuro, przedstawicielstwo firmy, magazyn, gabinety lekarskie itd.).
Czynsz wynosi 371zł, dodatkowo płatny prąd i gaz.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Internet: Tak
  • Witryna: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 272
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Kontakt

Agnieszka Kryńska

Agnieszka Kryńska

Telefon:
535 005 999
E-mail:
akrynska@gawranieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gawra Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gawra Nieruchomości z siedzibą przy E. Sczanieckiej 6A, 71-630 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gawranieruchomosci.pl… czytaj więcej