Stargard

oś. Zachód

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
40 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Gastronomiczne
Kaucja
3000
Rodzaj budynku
Niski blok
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1975
Numer oferty
GAN21715

Opis nieruchomości

Bardzo ładny lokal znajdujący się na parterze budynku wielorodzinnego na Osiedlu Zachód bezpośrednio przy jednej z głównych ulic pomiędzy budynkami wielorodzinnymi (lokal z bezpośrednim wjazdem oraz parkingiem przed lokalem). Lokal o powierzchni 40m2 z potencjałem technicznym i użytkowym, składa się z trzech pomieszczeń w tym z sali głównej 32m2, wc 2m2, magazynu 6m2. Lokal ustawny łatwy do aranżacji. Do lokalu prowadzi wejście: od strony ulicy, poprzez dużą przeszkloną witrynę wystawową i drzwi jednoskrzydłowe. Dodatkowo lokal wyposażony jest w okna od strony zaplecza. Ściany ocieplone, posadzki oraz strop izolowane przeciwwilgociowo oraz termicznie. Lokal wykończony, istnieje możliwość wyposażenia w meble biurowe. Na podłodze gres. Na ścianach tynki gipsowe. Drzwi zabezpieczone zamkami patentowymi, witryną wygłuszoną. W lokalu instalacja elektryczna, wod.-kan., ogrzewanie centralne z sieci miejskiej, wentylacja grawitacyjna i mechaniczna. Czynsz ok. 300zł. Zamontowano podliczniki na wodę, prąd. Przed lokalem szeroki chodnik i miejsce do utwardzenia na parasole lub ławki w zależności od prowadzonej działalności gospodarczej. Do dyspozycji parking publiczny. Obiekt nadaję się na wszelką działalność nieuciążliwą: sklep, biuro, przedstawicielstwo firmy, magazyn, gabinety lekarskie, gabinety kosmetyczne, księgowość, kancelarię prawniczą, szkołę językową itd.).

Parametry dodatkowe

  • Telefon: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Pow. magazynowa: 6

Mapa

Kontakt

Agnieszka Kryńska

Agnieszka Kryńska

Telefon:
535 005 999
E-mail:
akrynska@gawra-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gawra Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gawra Nieruchomości z siedzibą przy E. Sczanieckiej 6A, 71-630 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gawranieruchomosci.pl… czytaj więcej