Szczecin

Zdroje

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 500 PLN
Cena za m2
32,41 PLN
Powierzchnia
108 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Rodzaj budynku
Niski blok
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2013
Numer oferty
GAN21716

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal o pow. ok. 108m2 usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego w centrum nowego, dużego osiedla mieszkaniowego.Znajduje się on bezpośrednio przy jednej z głównych ulic, doskonale widoczny z ulicy, z bezpośrednim wejściem oraz
parkingiem przed lokalem. Lokal z dużym potencjałem technicznym i użytkowym. Na pow. 108m2 znajduje się ok 94m2 otwarta przestrzeń w kształcie prostokąta, wc, pomieszczeniem socjalnym oraz pomieszczeniem technicznym. Lokal ustawny łatwy do aranżacji.
Do lokalu prowadzi wejście: od strony chodnika i ulicy, poprzez szeroką przeszkloną witrynę wystawową i jednoskrzydłowe drzwi ( 90cm).
Ściany ocieplone, posadzki oraz strop izolowane przeciwwilgociowo oraz termicznie. Na podłodze posadzka betonowa. Na ścianach tynki gipsowe. Drzwi zabezpieczone zamkami patentowymi, witryna wygłuszona.
W lokalu instalacja elektryczna, wod.-kan., ogrzewanie piecem gazowym, wentylacja mechaniczna, grawitacyjna oraz klimatyzacja. Zamontowano podliczniki na wodę,gaz i prąd. Możliwość podświetlenia witryny. Wejście główne przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Dopuszcza się przebudowę lokalu pod wymogi najemcy. Do dyspozycji parking publiczny poza strefą płatnego parkowania. Obiekt nadaję się na wszelką działalność nieuciążliwą: sklep, biuro, przedstawicielstwo firmy, magazyn, gabinety lekarskie itd.).
Czynsz wynosi 335zł, dodatkowo płatny prąd, gaz i woda.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Internet: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Typ ulicy/drogi: Główna

Kontakt

Agnieszka Kryńska

Agnieszka Kryńska

Telefon:
535 005 999
E-mail:
akrynska@gawra-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gawra Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gawra Nieruchomości z siedzibą przy E. Sczanieckiej 6A, 71-630 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gawranieruchomosci.pl… czytaj więcej