Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
675 000 PLN
Cena za m2
5 400 PLN
Powierzchnia
125 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1920
Dostępne od
2022-07-27
Numer oferty
GAN21666

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjny lokal o pow.125m2 w centrum Szczecina,w najbliższej okolicy ul. Niepodległości. Obecnie w lokalu prowadzona jest działalność sprzedażowa,można przejąć biznes wraz z towarem o wartości ok 1000 000zł,(cena towaru do uzgodnienia-bardzo atrakcyjna propozycja od właścicieli lokalu dla potencjalnego nabywcy- za 1/2 ceny wartości towaru)
W lokalu ogrzewanie podłogowe z pieca gazowego,duże witryny z wyjściem prosto na chodnik.Niewysoki czynsz na poziomie 400zł z funduszem i zaliczką na wodę .Lokal również może pełnić funkcję mieszkalną(3/4 pokoje,kuchnia,łazienka,przedpokój). W okolicy lokale usługowe ,gastronomiczne,parking. itp.Pod lokalem znajduje się wysoka piwnica stanowiąca część nieruchomości wspólnej,która nie jest przedmiotem sprzedaży,ale istnieje możliwość użytkowania jej przez nowego właściciela.
. Polecam i zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Witryna: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Piwnica: Tak

Kontakt

Krzysztof Kowejsza

Krzysztof Kowejsza

Telefon:
503147969
E-mail:
kkowejsza@gawra-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
17793

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gawra Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gawra Nieruchomości z siedzibą przy E. Sczanieckiej 6A, 71-630 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gawranieruchomosci.pl… czytaj więcej