WYSZUKIWANIE

numer oferty


miejscowość lub dzielnica

ulica

cena
od   do 

powierzchnia
od   do 

liczba pokoi
od   do 

oferty specjalnedziałka budowlana ( sprzedaż )

Dodaj do notesu Drukuj
 
Rodzaj oferty:działka budowlana ( sprzedaż )
Numer:376094
Lokalizacja:PILCHOWO
Cena:1 150 000 PLN kalkulator
Cena za mkw.:422,79 PLN
Powierzchnia2720.00 mkw.
Droga dojazdowa:asfaltowa
Kanalizacja:TAK
Media - prąd:TAK
Media - gaz:TAK
Media - woda:TAK
 

Gawra Nieruchomości
ul. E. Sczanieckiej 6A
71-630 Szczecin
tel.: +4891 4691385
email: biuro@gawranieruchomosci.pl

opis:

Doskonała inwestycja dla dewelopera!
Działka o powierzchni 2.720 m2 z aktualnym pozwoleniem na budowę 5 budynków jednorodzinnych wolno stojących 2-lokalowych (10 lokali mieszkalnych). Zgodnie z planowaną inwestycją można uzyskać ok. 1200 m2 powierzchni użytkowej. Projektowane domy z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku i dodatkowym miejscem postojowym dla drugiego samochodu. W sąsiedztwie domy jednorodzinne i rezydencje. Nieruchomość położona w urokliwym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Kształt nieruchomości - prostokąt, wymiary ok. 55m x 50m. Dojazd drogą asfaltową, jedynie ostatni krótki odcinek drogą gruntową utwardzoną. Pełne uzbrojenie w media w drodze, z kanalizacją i gazem włącznie. Bliskość komunikacji miejskiej. Działka sprzedawana z projektem i pozwoleniem na budowę. Projekt wykonano na podstawie aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego przewidującego dla tego terenu zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą, powierzchnię zabudowy - do 30 % powierzchni działki, wysokość zabudowy do 2,5 kondygnacji (do 12,5 m do kalenicy), dachy o nachyleniu 35 - 45 stopni. Bardzo dobra lokalizacji i atrakcyjny projekt gwarantują inwestorowi możliwość szybkiej sprzedaży z zyskiem wybudowanych lokali. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dostępnymi w biurze oraz do wizytacji nieruchomości w terenie.Prześlij na email
Dane na temat wyświetlonej oferty można przesłać na wskazany adres poczty elektronicznej. W tym celu należy wpisać własny adres e-mail i zatwierdzić przyciskiem "WYŚLIJ".
 
E-mail

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
© 2020 Gawra Nieruchomości. Wszystkie prawa zastrzeżone.
asari.pl - programy dla agencji nieruchomości

stopka